Home
Live Wedstrijden
Live Wedstrijden
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Live Wedstrijden
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Live Wedstrijden
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Live Wedstrijden
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Programma & Uitslagen
Programma & Uitslagen
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Programma & Uitslagen
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Programma & Uitslagen
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Programma & Uitslagen
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Standen
Standen
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Standen
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Standen
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Standen
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Competities
Competities
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Competities
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Competities
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Competities
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Transfers
Transfers
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Transfers
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Transfers
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Transfers
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Topscorers
Topscorers
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Topscorers
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Topscorers
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Topscorers
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Teams
Home
Live Wedstrijden
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Programma & Uitslagen
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Standen
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Competities
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Transfers
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Topscorers
UEFA Conference League
UEFA Super Cup
EK Kwalificatie
WK Kwalificatie Europa
Johan Cruijff schaal
Jupiler Pro League
Eerste Divisie B
Eredivisie
Eerste Divisie
Eredivisie Vrouwen
Premier League
Championship
League One
Bundesliga
Superliga
Serie A
Primera División
Copa Del Rey
Ligue 1
Super Lig
Primeira Liga
Schotse Premiership
Russische Premier League
Tipico Bundesliga
Vriendschappelijk internationaal
Vriendschappelijk club
Teams
Voetbal programma vandaag en live standen
Voetbal programma vandaag en live standen
Scroll down for livestream links en samenvattingen
EK Voetbal 2024 - Knock Out Fase
Achtste Finales
Achtste finale 1: zaterdag 29 juni 2024 om 18.00 uur -
Zwitserland
- Italië - Eindstand:
2 - 0
-
Samenvatting
Achtste finale 2: zaterdag 29 juni 2024 om 21.00 uur - Duitsland - Denemarken -
Live stream kijken
Achtste finale 3: zondag 30 juni 2024 om 18.00 uur - Engeland - Slowakije -
Live stream kijken
Achtste finale 4: zondag 30 juni 2024 om 21.00 uur - Spanje - Georgië -
Live stream kijken
Achtste finale 5: maandag 1 juli 2024 om 18.00 uur - Frankrijk - België -
Live stream kijken
Achtste finale 6: maandag 1 juli 2024 om 21.00 uur - Portugal - Slovenië -
Live stream kijken
Achtste finale 7: dinsdag 2 juli 2024 om 18.00 uur - Roemenië - Nederland -
Live stream kijken
Achtste finale 8: dinsdag 2 juli 2024 om 21.00 uur - Oostenrijk - Turkije -
Live stream kijken
Alle Wedstrijden Groepsfase
Vrijdag 14 juni, 21.00 uur: Duitsland - Schotland - Eindstand:
5 - 1
-
Samenvatting
Zaterdag 15 juni, 15.00 uur: Hongarije - Zwitserland - Eindstand:
1 - 3
-
Samenvatting
Zaterdag 15 juni, 18.00 uur: Spanje - Kroatië - Eindstand:
3 - 0
-
Samenvatting
Zaterdag 15 juni, 21.00 uur: Italië - Albanië - Eindstand:
2 - 1
-
Samenvatting
Zondag 16 juni, 15.00 uur: Polen - Nederland - Eindstand:
1 - 2
-
Samenvatting
Zondag 16 juni, 18.00 uur: Slovenië - Denemarken - Eindstand:
1 - 1
-
Samenvatting
Zondag 16 juni, 21.00 uur: Servië - Engeland - Eindstand:
0 - 1
-
Samenvatting
Maandag 17 juni, 15.00 uur: Roemenië - Oekraïne - Eindstand:
3 - 0
-
Samenvatting
Maandag 17 juni, 18.00 uur: België - Slowakije - Eindstand:
0 - 1
-
Samenvatting
Maandag 17 juni, 21.00 uur: Oostenrijk - Frankrijk - Eindstand:
0 - 1
-
Samenvatting
Dinsdag 18 juni, 18.00 uur: Turkije - Georgië - Eindstand:
3 - 1
-
Samenvatting
Dinsdag 18 juni, 21.00 uur: Portugal - Tsjechië - Eindstand:
2 - 1
-
Samenvatting
Woensdag 19 juni, 15.00 uur: Kroatië - Albanië - Eindstand:
2 - 2
-
Samenvatting
Woensdag 19 juni, 18.00 uur: Duitsland - Hongarije - Eindstand:
2 - 0
-
Samenvatting
Woensdag 19 juni, 21.00 uur: Schotland - Zwitserland - Eindstand:
1 - 1
-
Samenvatting
Donderdag 20 juni, 15.00 uur: Slovenië - Servië - Eindstand:
1 - 1
-
Samenvatting
Donderdag 20 juni, 18.00 uur: Denemarken - Engeland - Eindstand:
1 - 1
-
Samenvatting
Donderdag 20 juni, 21.00 uur: Spanje - Italië - Eindstand:
1 - 0
-
Samenvatting
Vrijdag 21 juni, 15.00 uur: Slowakije - Oekraïne - Eindstand:
1 - 2
-
Samenvatting
Vrijdag 21 juni, 18.00 uur: Polen - Oostenrijk - Eindstand:
1 - 3
-
Samenvatting
Vrijdag 21 juni, 21.00 uur: Nederland - Frankrijk - Eindstand:
0 - 0
-
Samenvatting
Zaterdag 22 juni, 15.00 uur: Georgië - Tsjechië - Eindstand:
1 - 1
-
Samenvatting
Zaterdag 22 juni, 18.00 uur: Turkije - Portugal - Eindstand:
0 - 3
-
Samenvatting
Zaterdag 22 juni, 21.00 uur: België - Roemenië - Eindstand:
2 - 2
-
Samenvatting
Zondag 23 juni, 21.00 uur: Zwitserland - Duitsland - Eindstand:
1 - 1
-
Samenvatting
Zondag 23 juni, 21.00 uur: Schotland - Hongarije - Eindstand:
0 - 1
-
Samenvatting
Maandag 24 juni, 21.00 uur: Kroatië - Italië - Eindstand:
1 - 1
-
Samenvatting
Maandag 24 juni, 21.00 uur: Albanië - Spanje - Eindstand:
0 - 1
-
Samenvatting
Dinsdag 25 juni, 18.00 uur: Frankrijk - Polen - Eindstand:
1 - 1
-
Samenvatting
Dinsdag 25 juni, 18.00 uur: Nederland - Oostenrijk - Eindstand:
2 - 3
-
Samenvatting
Dinsdag 25 juni, 21.00 uur: Engeland - Slovenië - Eindstand:
0 - 0
-
Samenvatting
Dinsdag 25 juni, 21.00 uur: Denemarken - Servië - Eindstand:
0 - 0
-
Samenvatting
Woensdag 26 juni, 18.00 uur: Slowakije - Roemenië - Eindstand:
1 - 1
-
Samenvatting
Woensdag 26 juni, 18.00 uur: Oekraïne - België - Eindstand:
0 - 0
-
Samenvatting
Woensdag 26 juni, 21.00 uur: Tsjechië - Turkije - Eindstand:
1 - 2
-
Samenvatting
Woensdag 26 juni, 21.00 uur: Georgië - Portugal - Eindstand:
2 - 0
-
Samenvatting
JUPILER
PRO
LEAGUE.EU
Elke Seconde Het Laatste JPL Nieuws!
Vriendschappelijk clubs 2024
Speeldatum
Tijdstip
Thuis
Uit
Stand
Details
Alle aankomende live-wedstrijden
Wedstrijden nu live
LIVE 90'
Universidad Católica - Universidad Chile
1-3
>> Bekijk alle live-wedstrijden
Gespeelde wedstrijden
21-07 00:00
Chengdu Rongcheng - Borussia Dortmund
0-0
12-07 18:00
Alemannia Aachen - Borussia Dortmund
0-0
29-06 11:00
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
0-2
29-06 09:30
Fenerbahçe - Petrolul 52
2-1
28-06 19:00
Wildon - Allerheiligen
2-0
27-06 19:00
Karbach - Idar-Oberstein
2-3
27-06 18:00
KF Llapi - Tikves
1-2
27-06 17:00
Borac Banja Luka - Corvinul Hunedoara
2-0
26-06 19:00
Dunav 2010 - Dobrudzha 1919
0-0
26-06 10:00
Šamorín - Petržalka akadémia
1-1
22-06 17:00
KF Ballkani - Tikves
0-2
21-06 17:30
Skendija 79 - Tirana
1-0
19-06 19:00
Budućnost - Mornar
4-2
17-06 00:30
Panama - Paraguay
0-1
16-06 21:30
Ecuador - Honduras
2-1
15-06 23:00
Colombia - Bolivia
3-0
15-06 17:30
Skendija 79 - Tikves
1-0
15-06 02:30
El Salvador - Peru
0-1
15-06 02:00
Argentina - Guatemala
4-1
13-06 02:30
Ecuador - Bolivia
3-1
13-06 01:00
United States - Brazil
1-1
12-06 02:00
Chile - Paraguay
3-0
11-06 20:45
Noord-Ierland - Andorra
2-0
11-06 20:45
Portugal - Ierland
3-0
11-06 18:00
San Marino - Cyprus
1-4
>> Bekijk alle wedstrijduitslagen