In de Copa Del Rey 2013/2014 neemt San Fernando CD het woensdag 4 september 2013 om 21:30 uur in eigen huis op tegen CA Linense. De wedstrijd wordt gespeeld in Estadio Iberoamericano 2010 in San Fernando.
Via de San Fernando CD - CA Linense live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Copa Del Rey duel tussen San Fernando CD en CA Linense is geëindigd in een 1-0 overwinning voor San Fernando CD. Na 45 minuten stond er een 1-0 tussenstand op het scorebord, wat later ook de eindstand bleek te zijn.
In de 24e minuut dacht San Fernando CD op voorsprong te komen via een doelpunt van Ocaña. Helaas voor San Fernando CD werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef. In de 86e minuut kreeg Dani Gallardo van CA Linense voor de tweede keer een gele kaart en dus rood te zien. De speler kon voortijdig gaan douchen waardoor CA Linense de resterende minuten met een man minder moest volbrengen.
Kort daarna blies de scheidsrechter voor de laatste keer deze wedstrijd op zijn fluit, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 1-0 eindresultaat.
Wedstrijdstatistieken San Fernando CD - CA Linense | ||
Goals |
1
0
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd San Fernando CD - CA Linense teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
9' | ![]() |
Gele kaart voor Carlitos | San Fernando CD | |
24' | ![]() |
Doelpunt Ocaña | San Fernando CD | |
26' | ![]() |
Gele kaart voor Olmo González | CA Linense | |
44' | ![]() |
Gele kaart voor Paco Borrego | San Fernando CD | |
47' | ![]() |
Gele kaart voor Hugo Díaz | CA Linense | |
57' | ![]() |
Gele kaart voor Manu | CA Linense | |
61' | ![]() |
Wissel Sergio Ortiz voor Salvi | CA Linense | |
61' | ![]() |
Wissel Juampe voor Copi | CA Linense | |
68' | ![]() |
Gele kaart voor Dani Gallardo | CA Linense | |
70' | ![]() |
Wissel Samuel voor Alberto Merino | CA Linense | |
73' | ![]() |
Wissel Iván Guerrero voor Cristian Terán | San Fernando CD | |
77' | ![]() |
Wissel Jorge Herrero voor Carlitos | San Fernando CD | |
79' | ![]() |
Gele kaart voor Berni | San Fernando CD | |
86' | ![]() |
Tweede gele kaart voor Dani Gallardo | CA Linense | |
87' | ![]() |
Gele kaart voor Juampe | CA Linense | |
87' | ![]() |
Wissel Ernesto voor Ocaña | San Fernando CD |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
San Fernando CD en CA Linense spelen tegen elkaar in seizoen 2013/2014 van de Copa Del Rey.
Het is voor het eerst dat San Fernando CD en CA Linense elkaar treffen in de Copa Del Rey.
Resultaat | Aantal |
Winst San Fernando CD | 0 |
Winst CA Linense | 0 |
Gelijkspel | 0 |
Totaal | 0 |
© 2025 voetbalvandaag.be