In de Eerste Divisie 2015/2016 neemt FC Emmen het vrijdag 16 oktober 2015 om 20:00 uur in eigen huis op tegen Go Ahead Eagles. De wedstrijd wordt gespeeld in JenS Vesting Stadion in Emmen.
Via de FC Emmen - Go Ahead Eagles live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Eerste Divisie duel tussen FC Emmen en Go Ahead Eagles is geëindigd in een 4-1 overwinning voor FC Emmen. Na 45 minuten stond er een 2-1 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 4-1 eindstand in het voordeel van de thuisploeg.
Het eerste opvallende moment in de wedstrijd was een rode kaart voor T. Zwarthoed in de 13e minuut, waardoor Go Ahead Eagles met een man minder kwam te staan. In de 28e minuut was het FC Emmen dat via J. Mannes dacht te scoren, het doelpunt werd echter afgekeurd door de scheidsrechter. M. Kolder dacht na 37 minuten te scoren voor FC Emmen, maar moest helaas constateren dat het doelpunt werd afgekeurd. In de 44e minuut scoorde Go Ahead Eagles via L. de Kogel, maar doordat het doelpunt werd afgekeurd bleef de score onveranderd. Na 63 minuten spelen wist FC Emmen via G. Jallo de bal in het doel te krijgen. De goal werd echter afgekeurd door de scheidsrechter. In de 93e minuut scoorde M. Kolder namens FC Emmen. De scheidsrechter besloot echter om het doelpunt ongeldig te verklaren, waardoor de stand op het scorebord onveranderd bleef.
Kort daarna blies de scheidsrechter voor de laatste keer deze wedstrijd op zijn fluit, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 4-1 eindresultaat.
Wedstrijdstatistieken FC Emmen - Go Ahead Eagles | ||
Goals |
4
1
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd FC Emmen - Go Ahead Eagles teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
13' | ![]() |
Rode kaart voor T. Zwarthoed | Go Ahead Eagles | |
16' | ![]() |
Wissel E. Cummins voor T. Daemen | Go Ahead Eagles | |
17' | ![]() |
Gele kaart voor S. Duits | Go Ahead Eagles | |
28' | ![]() |
Doelpunt J. Mannes | FC Emmen | |
37' | ![]() |
Doelpunt M. Kolder | FC Emmen | |
44' | ![]() |
Doelpunt L. de Kogel | Go Ahead Eagles | |
46' | ![]() |
Wissel J. Rijsdijk voor S. Duits | Go Ahead Eagles | |
50' | ![]() |
Gele kaart voor K. Teijsse | Go Ahead Eagles | |
54' | ![]() |
Gele kaart voor L. de Kogel | Go Ahead Eagles | |
60' | ![]() |
Gele kaart voor S. Nieuwpoort | Go Ahead Eagles | |
61' | ![]() |
Wissel L. Lambooij voor S. Nieuwpoort | Go Ahead Eagles | |
63' | ![]() |
Doelpunt G. Jallo | FC Emmen | |
69' | ![]() |
Wissel R. ten Voorde voor B. Deul | FC Emmen | |
84' | ![]() |
Wissel J. Baric voor E. Danso | FC Emmen | |
89' | ![]() |
Wissel B. de Groot voor J. Mannes | FC Emmen | |
93' | ![]() |
Doelpunt M. Kolder | FC Emmen |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
FC Emmen en Go Ahead Eagles treffen elkaar in de 10e speelronde van de Eerste Divisie van het seizoen 2015/2016.
De vorige ontmoeting tussen FC Emmen en Go Ahead Eagles in de Eerste Divisie vond plaats op 8 maart 2013 en dat duel eindigde in een overwinning voor FC Emmen. Op basis van de afgelopen 16 duels belooft het een spannende wedstrijd te worden, aangezien zowel FC Emmen als Go Ahead Eagles wisten 6 keer van elkaar te winnen. Een confrontatie tussen beide teams eindigde 4 keer in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst FC Emmen | 6 |
Winst Go Ahead Eagles | 6 |
Gelijkspel | 4 |
Totaal | 16 |
© 2025 voetbalvandaag.be