Nabeschouwing Telstar - NEC (5-2) || Eerste Divisie 2020/2021

Zondag 3 januari 2021 - 16:45 uur



In de Eerste Divisie 2020/2021 neemt Telstar het zondag 3 januari 2021 om 16:45 uur in eigen huis op tegen NEC. De wedstrijd wordt gespeeld in Telstar Stadion (Velsen-Zuid) in Velsen-Zuid.

Via de Telstar - NEC live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.

Nabeschouwing Telstar - NEC (5-2)

Het Eerste Divisie duel tussen Telstar en NEC is onder leiding van scheidsrechter Clay Ruperti geëindigd in een 5-2 overwinning voor Telstar. Na 45 minuten stond er in de doelpuntrijke wedstrijd een 3-0 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 5-2 eindstand in het voordeel van de thuisploeg.

Het eerste doelpunt viel al vroeg in de wedstrijd. Deze werd gescoord in de 11e minuut door G. van Velzen, waarmee Telstar met 1-0 de leiding nam. Telstar vergrootte in de 40e minuut de voorsprong nadat het via een goal van G. van Velzen op een 2-0 voorsprong kwam te staan. In de 43e minuut volgde een derde treffer van Telstar, waarmee G. Plet zijn ploeg op een comfortabele 3-0 voorsprong zette.

Na 60 minuten deed T. Ondaan iets terug door de aansluitingstreffer te maken, waarmee de achterstand van NEC Nijmegen werd verkleind tot 3-1. Het vijfde doelpunt van de wedstrijd volgde in de 75e minuut nadat S. Soto namens Telstar de bal tussen de palen wist te werken: 4-1. In de 78e minuut was het G. Plet van Telstar wiens naam op het scorebord kwam te staan, nadat deze de 5-1 scoorde. Namens NEC Nijmegen mocht E. Tavsan in de 81e minuut het laatste doelpunt van de wedstrijd maken, die daarmee tekende voor de eindstand: 5-2.

Aan het einde van de tweede helft klonk het laatste fluitsignaal van arbiter Clay Ruperti en eindigde de wedstrijd dus met een 5-2 stand in het voordeel van Telstar.

Wedstrijdstatistieken Telstar - NEC
Goals
5
2
Balbezit
43%
57%
Gele kaarten
3
0
Schoten totaal
10
8
Schoten op doel
6
4
Aanvallen
112
146
Gevaarlijke aanvallen
49
75
Passes
383
503
Overtredingen
15
10
Buitenspel
2
0
Corners
4
5
Wissels
5
4
LIVE Telstar - NEC 5-2

Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Telstar - NEC teruglezen met daarin alle hoogtepunten.

Minuut Actie Omschrijving Team Resultaat
11' Doelpunt Telstar Doelpunt G. van Velzen Telstar 1-0
21' Gele kaart Telstar Gele kaart voor A. Najah Telstar
40' Doelpunt Telstar Doelpunt G. van Velzen Telstar 2-0
43' Doelpunt Telstar Doelpunt G. Plet met assist van Y. Liesdek Telstar 3-0
46' Wissel NEC Nijmegen Wissel M. de Wolf voor K. Bukusu NEC Nijmegen
46' Wissel NEC Nijmegen Wissel D. Proper voor A. Sellouf NEC Nijmegen
46' Wissel NEC Nijmegen Wissel T. Ondaan voor J. Vet NEC Nijmegen
60' Doelpunt NEC Nijmegen Doelpunt T. Ondaan met assist van E. Tavsan NEC Nijmegen 3-1
64' Gele kaart Telstar Gele kaart voor Y. Liesdek Telstar
66' Wissel Telstar Wissel S. Soto voor G. van Velzen Telstar
66' Wissel Telstar Wissel C. Dijkstra voor D. Adshead Telstar
72' Gele kaart Telstar Gele kaart voor W. Cagro Telstar
75' Doelpunt Telstar Doelpunt S. Soto met assist van W. Cagro Telstar 4-1
76' Wissel NEC Nijmegen Wissel G. Culhaci voor S. El Karouani NEC Nijmegen
78' Doelpunt Telstar Doelpunt G. Plet met assist van C. Dijkstra Telstar 5-1
81' Doelpunt NEC Nijmegen Doelpunt E. Tavsan met assist van T. Ondaan NEC Nijmegen 5-2
82' Wissel Telstar Wissel A. Berenstein voor Y. Liesdek Telstar
82' Wissel Telstar Wissel R. Vlijter voor R. el Yaakoubi Telstar
90' Wissel Telstar Wissel R. Taha voor A. Najah Telstar
Video hoogtepunten en samenvatting Telstar - NEC
Opstellingen Telstar - NEC
De opstellingen van Telstar en NEC zijn bekend. Hieronder vind je een overzicht van alle basisspelers en wisselspelers van beide teams. De verwachting is dat Telstar gaat aantreden in een 5-3-2 formatie en NEC zal beginnen in een 4-4-2 opstelling.
Formatie 5-3-2
Coach Andries Jonker
Voorbeschouwing Telstar - NEC

Telstar en NEC treffen elkaar in de 18e speelronde van de Eerste Divisie van het seizoen 2020/2021. Het duel zal worden geleid door scheidsrechter Clay Ruperti en zijn assistenten.

De vorige ontmoeting tussen Telstar en NEC in de Eerste Divisie vond plaats op 7 februari 2020 en dat duel eindigde in een overwinning voor NEC. Op basis van de afgelopen 8 duels tussen beide teams is NEC favoriet. 6 keer wist de ploeg van Telstar te winnen, tegenover 1 winstpartijen voor Telstar. 1 keer eindigde een confrontatie tussen beide clubs in een gelijkspel.

Resultaat Aantal
Winst Telstar 1
Winst NEC 6
Gelijkspel 1
Totaal 8

Natuurlijk is het ook interessant om te kijken naar de huidige stand op de ranglijst van beide clubs. Daar zien we dat voorafgaand aan dit duel Telstar op een 9e positie staat, terwijl we NEC terugvinden op de 5e plaats.

De weersverwachting voor deze wedstrijd is bewolkt.

Tags
Telstar - NEC Opstelling Telstar Opstelling NEC Live Telstar - NEC Live Telstar - NEC kijken Telstar - NEC kijken Live Telstar - NEC stream Telstar - NEC Fox Sports Nabeschouwing Telstar - NEC Uitslag Telstar - NEC Statistieken Telstar - NEC Eerste Divisie 2020/2021 Telstar - NEC wedden Telstar - NEC gokken Telstar - NEC Unibet
Statcounter