In de Eredivisie 2012/2013 neemt Heracles het zaterdag 22 december 2012 om 19:45 uur in eigen huis op tegen PEC Zwolle. De wedstrijd wordt gespeeld in Polman Stadion in Almelo.
Via de Heracles - PEC Zwolle live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
De Eredivisie 2012/2013 wedstrijd tussen Heracles en PEC Zwolle geresulteerd in een gelijkspel. Halverwege de wedstrijd stond het 1-1 en daar zou in de tweede helft geen verandering meer in komen.
In de 15e minuut dacht Heracles Almelo op voorsprong te komen via een doelpunt van S. Armenteros. Helaas voor Heracles Almelo werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef. In de 27e minuut was het PEC Zwolle dat via Y. Mokhtar dacht te scoren, het doelpunt werd echter afgekeurd door de scheidsrechter.
Aan het einde van de tweede helft zat er voor de scheidsrechter niets anders op dan voor de laatste keer af te fluiten, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 1-1 eindstand.
Wedstrijdstatistieken Heracles - PEC Zwolle | ||
Goals |
1
1
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Heracles - PEC Zwolle teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
15' | ![]() |
Doelpunt S. Armenteros met assist van L. Duarte | Heracles Almelo | |
23' | ![]() |
Gele kaart voor F. Benson | PEC Zwolle | |
27' | ![]() |
Doelpunt Y. Mokhtar | PEC Zwolle | |
54' | ![]() |
Gele kaart voor K. Quansah | Heracles Almelo | |
61' | ![]() |
Wissel N. Gouriye voor G. Castillion | Heracles Almelo | |
73' | ![]() |
Wissel M. Saymak voor A. Slot | PEC Zwolle | |
83' | ![]() |
Gele kaart voor M. Saymak | PEC Zwolle | |
85' | ![]() |
Wissel J. Davidson voor T. Bruns | Heracles Almelo |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
Heracles en PEC Zwolle treffen elkaar in de 18e speelronde van de Eredivisie van het seizoen 2012/2013.
De vorige ontmoeting tussen Heracles en PEC Zwolle in de Eredivisie vond plaats op 6 oktober 2012 en dat duel eindigde in een overwinning voor Heracles. Op basis van de afgelopen 1 duels tussen beide ploegen is Heracles favoriet. De thuisploeg wist 1 keer te winnen, terwijl PEC Zwolle slechts 0 keer de winst uit het vuur wist te slepen. 0 keer eindigde een confrontatie tussen beide ploegen in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst Heracles | 1 |
Winst PEC Zwolle | 0 |
Gelijkspel | 0 |
Totaal | 1 |
© 2025 voetbalvandaag.be