In de Eredivisie 2005/2006 neemt NAC Breda het woensdag 11 januari 2006 om 00:00 uur in eigen huis op tegen RKC Waalwijk.
Via de NAC Breda - RKC Waalwijk live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Eredivisie duel tussen NAC Breda en RKC Waalwijk is geëindigd in een 1-2 overwinning voor RKC Waalwijk.
Wedstrijdstatistieken NAC Breda - RKC Waalwijk | ||
Goals |
1
2
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd NAC Breda - RKC Waalwijk teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
NAC Breda en RKC Waalwijk treffen elkaar in de 17e speelronde van de Eredivisie van het seizoen 2005/2006.
De vorige ontmoeting tussen NAC Breda en RKC Waalwijk in de Eredivisie vond plaats op 28 oktober 2005 en dat duel eindigde in een overwinning voor RKC Waalwijk. Op basis van de afgelopen 1 duels tussen beide teams is RKC Waalwijk favoriet. 1 keer wist de ploeg van NAC Breda te winnen, tegenover 0 winstpartijen voor NAC Breda. 0 keer eindigde een confrontatie tussen beide clubs in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst NAC Breda | 0 |
Winst RKC Waalwijk | 1 |
Gelijkspel | 0 |
Totaal | 1 |
© 2025 voetbalvandaag.be