In de Eredivisie 2012/2013 neemt NEC het zaterdag 16 maart 2013 om 18:45 uur in eigen huis op tegen SC Heerenveen.
Via de NEC - SC Heerenveen live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Eredivisie duel tussen NEC en SC Heerenveen is geëindigd in een 1-3 overwinning voor SC Heerenveen. Na 45 minuten stond er een 0-0 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 1-3 eindstand in het voordeel van de bezoekers.
In de 62e minuut dacht NEC Nijmegen op voorsprong te komen via een doelpunt van R. Boymans. Helaas voor NEC Nijmegen werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef. In de 70e minuut was het SC Heerenveen dat via A. Finnbogason dacht te scoren, het doelpunt werd echter afgekeurd door de scheidsrechter. F. Duricic dacht na 73 minuten te scoren voor SC Heerenveen, maar moest helaas constateren dat het doelpunt werd afgekeurd. In de 92e minuut scoorde SC Heerenveen via F. Duricic, maar doordat het doelpunt werd afgekeurd bleef de score onveranderd.
Kort daarna blies de scheidsrechter voor de laatste keer deze wedstrijd op zijn fluit, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 1-3 eindresultaat.
Wedstrijdstatistieken NEC - SC Heerenveen | ||
Goals |
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd NEC - SC Heerenveen teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
19' | ![]() |
Gele kaart voor R. van Eijden | NEC Nijmegen | |
30' | ![]() |
Wissel J. Raitala voor C. Kum | SC Heerenveen | |
57' | ![]() |
Gele kaart voor J. Raitala | SC Heerenveen | |
62' | ![]() |
Doelpunt R. Boymans met assist van N. van der Velden | NEC Nijmegen | |
67' | ![]() |
Wissel G. Roorda voor R. Koolwijk | NEC Nijmegen | |
70' | ![]() |
Doelpunt A. Finnbogason | SC Heerenveen | |
73' | ![]() |
Doelpunt F. Duricic met assist van Y. El Ghanassy | SC Heerenveen | |
75' | ![]() |
Gele kaart voor V. Pálsson | NEC Nijmegen | |
76' | ![]() |
Wissel M. Platje voor P. Cmovs | NEC Nijmegen | |
80' | ![]() |
Wissel L. George voor S. Rieks | NEC Nijmegen | |
82' | ![]() |
Gele kaart voor N. Will | NEC Nijmegen | |
87' | ![]() |
Wissel R. van La Parra voor Y. El Ghanassy | SC Heerenveen | |
92' | ![]() |
Doelpunt F. Duricic met assist van M. de Roon | SC Heerenveen |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
NEC en SC Heerenveen treffen elkaar in de 27e speelronde van de Eredivisie van het seizoen 2012/2013.
De vorige ontmoeting tussen NEC en SC Heerenveen in de Eredivisie vond plaats op 12 augustus 2012 en dat duel eindigde in een overwinning voor NEC. Op basis van de afgelopen 15 duels tussen beide teams is SC Heerenveen favoriet. 7 keer wist de ploeg van NEC te winnen, tegenover 4 winstpartijen voor NEC. 4 keer eindigde een confrontatie tussen beide clubs in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst NEC | 4 |
Winst SC Heerenveen | 7 |
Gelijkspel | 4 |
Totaal | 15 |