In de FA Cup 2012/2013 neemt Guiseley het zaterdag 20 oktober 2012 om 16:00 uur in eigen huis op tegen Buxton. De wedstrijd wordt gespeeld in Nethermoor Park (Guiseley, West Yorkshire) in Guiseley, West Yorkshire.
Via de Guiseley - Buxton live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het FA Cup duel tussen Guiseley en Buxton is geëindigd in een 2-0 overwinning voor Guiseley. Na 45 minuten stond er een 1-0 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 2-0 eindstand in het voordeel van de thuisploeg.
Wedstrijdstatistieken Guiseley - Buxton | ||
Goals |
2
0
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Guiseley - Buxton teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
Guiseley en Buxton spelen tegen elkaar in seizoen 2012/2013 van de FA Cup.
Het is voor het eerst dat Guiseley en Buxton elkaar treffen in de FA Cup.
Resultaat | Aantal |
Winst Guiseley | 0 |
Winst Buxton | 0 |
Gelijkspel | 0 |
Totaal | 0 |
© 2025 voetbalvandaag.be