In de FA Cup 2021/2022 neemt York City het zaterdag 6 november 2021 om 16:00 uur in eigen huis op tegen Buxton. De wedstrijd wordt gespeeld in Dwight Yorke Stadium in Dwight Yorke Stadium.
Via de York City - Buxton live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het FA Cup duel tussen York City en Buxton is onder leiding van scheidsrechter Aaron Jackson geëindigd in een 0-1 overwinning voor Buxton. Na 45 minuten stond er een 0-0 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 0-1 eindstand in het voordeel van de bezoekers.
Het enige doelpunt in de wedstrijd viel pas laat in de wedstrijd. Deze werd gescoord in de 85e minuut door D. De Girolamo, waarmee Buxton met 0-1 de leiding nam. In het restant van de wedstrijd was het met name Buxton dat het doel van de tegenstander meerdere keren onder vuur nam. De verschillende doelpogingen zouden echter geen treffer meer opleveren voor de bezoekers.
Even later klonk het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Aaron Jackson, waardoor Buxton de winst binnen sleepte dankzij een 0-1 overwinning.
Wedstrijdstatistieken York City - Buxton | ||
Balbezit |
56%
44%
|
|
Schoten totaal |
13
20
|
|
Schoten op doel |
4
9
|
|
Aanvallen |
87
69
|
|
Gevaarlijke aanvallen |
50
42
|
|
Corners |
1
7
|
|
Wissels |
2
2
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd York City - Buxton teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
61' | ![]() |
Wissel M. Beck voor K. Willoughby | York City | |
71' | ![]() |
Wissel J. Gilchrist voor O. Dyson | York City | |
74' | ![]() |
Wissel A. Chambers voor J. Ward | Buxton | |
85' | ![]() |
Doelpunt D. De Girolamo met assist van T. Elliott | Buxton | 0-1 |
86' | ![]() |
Gele kaart voor D. De Girolamo | Buxton | |
89' | ![]() |
Wissel J. Hurst voor T. Elliott | Buxton |
Formatie 4-4-2 | |
Coach | Steve Watson |
Basiselftal York City | ||
# | Speler | Pos. |
15 | Mackenzie Heaney | |
1 | Pete Jameson | K |
4 | Sean Newton | V |
5 | Matthew Brown | V |
6 | Patrick 'Paddy' McLaughlin | V |
20 | Akil Wright | M |
17 | Sam Fielding | M |
14 | Harrison Hopper | M |
7 | Olly Dyson | A |
10 | Clayton Donaldson | A |
9 | Kurt Willoughby | A |
Wissels York City | ||
# | Speler | Pos. |
25 | Maison Campbell | K |
27 | Lewis Cunningham | V |
23 | Jonny Haase | V |
32 | Ben Dale | M |
11 | Jason Gilchrist | A |
29 | Kyle Lancaster | A |
16 | Mark Beck | A |
Formatie 4-2-3-1 | |
Coach | Gary Hayward |
Basiselftal Buxton | ||
# | Speler | Pos. |
1 | Theo Richardson | K |
4 | Ben Middleton | V |
2 | Matt Curley | V |
5 | Josh Granite | V |
3 | Nathan Fox | V |
6 | Lindon Meikle | M |
8 | Christopher Dawson | M |
10 | Tom Elliott | M |
11 | Warren Clarke | M |
7 | Jamie Ward | A |
9 | Diego De Girolamo | A |
Wissels Buxton | ||
# | Speler | Pos. |
17 | Finlay Heath | |
16 | Joe Haughton | |
19 | Heath Richardson | K |
14 | Akeem Hinds | V |
18 | James Hurst | V |
15 | Jack Dillingham | A |
12 | Ashley Chambers | A |
York City en Buxton spelen tegen elkaar in seizoen 2021/2022 van de FA Cup. Het duel zal worden geleid door scheidsrechter Aaron Jackson en zijn assistenten.
De vorige ontmoeting tussen York City en Buxton in de FA Cup vond plaats op 5 oktober 2019 en dat duel eindigde in een overwinning voor York City. Op basis van de afgelopen 1 duels tussen beide ploegen is York City favoriet. De thuisploeg wist 1 keer te winnen, terwijl Buxton slechts 0 keer de winst uit het vuur wist te slepen. 0 keer eindigde een confrontatie tussen beide ploegen in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst York City | 1 |
Winst Buxton | 0 |
Gelijkspel | 0 |
Totaal | 1 |
© 2025 voetbalvandaag.be