In de Jupiler Pro League 2018/2019 neemt Royal Excel Mouscron het vrijdag 1 februari 2019 om 20:30 uur in eigen huis op tegen Sporting Charleroi. De wedstrijd wordt gespeeld in Stade Le Canonnier in Moeskron.
Via de Royal Excel Mouscron - Sporting Charleroi live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Jupiler Pro League duel tussen Royal Excel Mouscron en Sporting Charleroi is onder leiding van scheidsrechter Christof Dierick geëindigd in een 3-0 overwinning voor Royal Excel Mouscron. Na 45 minuten stond er een 1-0 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 3-0 eindstand in het voordeel van de thuisploeg.
Het eerste doelpunt viel in de eerste helft van de wedstrijd. Deze werd gescoord in de 38e minuut door M. Vojvoda, waarmee Royal Excel Mouscron met 1-0 de leiding nam. Royal Excel Mouscron vergrootte in de 60e minuut de voorsprong nadat het via een goal van S. Friede op een 2-0 voorsprong kwam te staan. In de 73e minuut volgde een derde treffer van Royal Excel Mouscron, waarmee M. Bakić zijn ploeg op een comfortabele 3-0 voorsprong zette. Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven.
Hierna klonk het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Christof Dierick, waardoor Royal Excel Mouscron dankzij een 3-0 eindresultaat drie punten overhield aan deze wedstrijd.
Wedstrijdstatistieken Royal Excel Mouscron - Sporting Charleroi | ||
Goals |
|
|
Gele kaarten |
|
|
Schoten op doel |
|
|
Aanvallen |
|
|
Gevaarlijke aanvallen |
|
|
Corners |
|
|
Wissels |
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Royal Excel Mouscron - Sporting Charleroi teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
11' | ![]() |
Gele kaart voor S. Marinos | Sporting Charleroi | |
33' | ![]() |
Gele kaart voor S. Friede | Royal Excel Mouscron | |
38' | ![]() |
Doelpunt M. Vojvoda | Royal Excel Mouscron | 1-0 |
46' | ![]() |
Wissel R. Morioka voor Javi Martos | Sporting Charleroi | |
60' | ![]() |
Doelpunt S. Friede met assist van M. Benson | Royal Excel Mouscron | 2-0 |
62' | ![]() |
Gele kaart voor G. Angella | Sporting Charleroi | |
67' | ![]() |
Wissel A. Niane voor D. Henen | Sporting Charleroi | |
73' | ![]() |
Doelpunt M. Bakić | Royal Excel Mouscron | 3-0 |
74' | ![]() |
Wissel J. Perbet voor C. Diandy | Sporting Charleroi | |
77' | ![]() |
Wissel S. Amallah voor T. Awoniyi | Royal Excel Mouscron | |
91' | ![]() |
Wissel B. Chibani voor M. Bakić | Royal Excel Mouscron | |
91' | ![]() |
Wissel M. Kuzmanović voor M. Benson | Royal Excel Mouscron |
Formatie 4-1-2-3 | |
Coach | Bernd Storck |
Basiselftal Royal Excel Mouscron | ||
# | Speler | Pos. |
1 | Jean Butez | K |
24 | Nikola Gulan | V |
2 | Noë Dussenne | V |
31 | Bruno Godeau | V |
27 | Mërgim Vojvoda | V |
15 | Frank Boya | V |
22 | Marko Bakić | M |
21 | Manuel Benson Hedilazio | M |
8 | Sidney Friede | M |
18 | M'Baye Leye | A |
14 | Taiwo Michael Awoniyi | A |
Wissels Royal Excel Mouscron | ||
# | Speler | Pos. |
16 | Clément Libertiaux | K |
13 | Giorgos Galitsios | V |
25 | Christophe Diedhiou | V |
10 | Selim Amallah | M |
26 | Bilal Chibani | M |
77 | Mićo Kuzmanović | M |
17 | Babacar Dione | A |
Formatie 5-4-1 | |
Coach | Felice Mazzù |
Basiselftal Sporting Charleroi | ||
# | Speler | Pos. |
1 | Nicolas Penneteau | K |
17 | Stergos Marinos | V |
8 | Francisco Javier Martos Espigares | V |
33 | Gabriele Angella | V |
23 | Steeven Willems | V |
25 | Núrio Domingos Matias Fortuna | V |
13 | Cristophe Diandy | M |
77 | Massimo Bruno | M |
7 | David Henen | M |
26 | Marco Ilaimaharitra | M |
45 | Victor James Osimhen | A |
Wissels Sporting Charleroi | ||
# | Speler | Pos. |
69 | Rémy Riou | K |
4 | Maxime Busi | V |
6 | Gjoko Zajkov | V |
22 | Gaëtan Hendrickx | M |
44 | Ryota Morioka | M |
9 | Adama Niane | A |
10 | Jérémy Perbet | A |
Royal Excel Mouscron en Sporting Charleroi treffen elkaar in de 24e speelronde van de Jupiler Pro League van het seizoen 2018/2019. Het duel zal worden geleid door scheidsrechter Christof Dierick en zijn assistenten.
De vorige ontmoeting tussen Royal Excel Mouscron en Sporting Charleroi in de Jupiler Pro League vond plaats op 1 september 2018 en dat duel eindigde in een overwinning voor Sporting Charleroi. Op basis van de afgelopen 9 duels tussen beide teams is Sporting Charleroi favoriet. 9 keer wist de ploeg van Royal Excel Mouscron te winnen, tegenover 0 winstpartijen voor Royal Excel Mouscron. 0 keer eindigde een confrontatie tussen beide clubs in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst Royal Excel Mouscron | 0 |
Winst Sporting Charleroi | 9 |
Gelijkspel | 0 |
Totaal | 9 |
Natuurlijk is het ook interessant om te kijken naar de huidige stand op de ranglijst van beide clubs. Daar zien we dat voorafgaand aan dit duel Royal Excel Mouscron op een 12e positie staat, terwijl we Sporting Charleroi terugvinden op de 8e plaats.