In de Jupiler Pro League 2008/2009 neemt SV Roeselare het zaterdag 21 maart 2009 om 20:00 uur in eigen huis op tegen Mechelen.
Via de SV Roeselare - Mechelen live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Jupiler Pro League duel tussen SV Roeselare en Mechelen is geëindigd in een 1-0 overwinning voor SV Roeselare. Na 45 minuten stond er een 0-0 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 1-0 eindstand in het voordeel van de thuisploeg.
In de 60e minuut dacht SV Roeselare op voorsprong te komen via een doelpunt van J. Dequevy. Helaas voor SV Roeselare werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef.
Aan het einde van de tweede helft zat er voor de scheidsrechter niets anders op dan voor de laatste keer af te fluiten, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 1-0 eindstand.
Wedstrijdstatistieken SV Roeselare - Mechelen | ||
Goals |
1
0
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd SV Roeselare - Mechelen teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
38' | ![]() |
Gele kaart voor J. Sierens | SV Roeselare | |
38' | ![]() |
Gele kaart voor N. Asare | Mechelen | |
42' | ![]() |
Wissel A. Oliseh voor D. Mirvic | SV Roeselare | |
60' | ![]() |
Doelpunt J. Dequevy | SV Roeselare | |
60' | ![]() |
Wissel K. Imschoot voor G. Rossini | Mechelen | |
66' | ![]() |
Gele kaart voor J. Huyghebaert | SV Roeselare | |
68' | ![]() |
Wissel Chen Xavier voor W. Vrancken | Mechelen | |
73' | ![]() |
Gele kaart voor K. Imschoot | Mechelen | |
75' | ![]() |
Wissel A. Nong voor J. Mununga | Mechelen | |
84' | ![]() |
Gele kaart voor B. Vleminckx | Mechelen | |
84' | ![]() |
Wissel J. Hietanen voor M. Dissa | SV Roeselare | |
89' | ![]() |
Wissel B. Goossens voor J. Dequevy | SV Roeselare |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
SV Roeselare en Mechelen treffen elkaar in de 25e speelronde van de Jupiler Pro League van het seizoen 2008/2009.
De vorige ontmoeting tussen SV Roeselare en Mechelen in de Jupiler Pro League vond plaats op 1 november 2008 en dat duel eindigde in een overwinning voor SV Roeselare. Op basis van de afgelopen 3 duels belooft het een spannende wedstrijd te worden, aangezien zowel SV Roeselare als Mechelen wisten 1 keer van elkaar te winnen. Een confrontatie tussen beide teams eindigde 1 keer in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst SV Roeselare | 1 |
Winst Mechelen | 1 |
Gelijkspel | 1 |
Totaal | 3 |
© 2025 voetbalvandaag.be