In de KNVB Beker 2019/2020 neemt Dongen het woensdag 25 september 2019 om 20:00 uur in eigen huis op tegen Excelsior 31. De wedstrijd wordt gespeeld in Sportpark De Biezen in Dongen.
Via de Dongen - Excelsior 31 live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het KNVB Beker duel tussen Dongen en Excelsior 31 is geëindigd in een 1-2 overwinning voor Excelsior 31. Na 45 minuten stond er een 1-1 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 1-2 eindstand in het voordeel van de bezoekers.
Het eerste doelpunt viel al vroeg in de wedstrijd. Deze werd gescoord in de 14e minuut door Roshendley, waarmee Dongen met 1-0 de leiding nam. Excelsior '31 kwam in de 18e minuut weer op gelijke hoogte na een doelpunt van B. Boeloerditi, die daarmee de stand op 1-1 zette. In de 93e minuut zette B. Boeloerditi zijn team op een 1-2 voorsprong, waarmee Excelsior '31 de leiding in de wedstrijd nam. Het bleek uiteindelijk het beslissende doelpunt van de wedstrijd te zijn, want beide teams wisten hierna niet meer tot scoren te komen.
Hierna klonk het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter, waardoor Excelsior 31 een 1-2 overwinning boekte in deze bekerwedstrijd.
Wedstrijdstatistieken Dongen - Excelsior 31 | ||
Goals |
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Dongen - Excelsior 31 teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
14' | ![]() |
Doelpunt Roshendley | Dongen | 1-0 |
18' | ![]() |
Doelpunt B. Boeloerditi | Excelsior '31 | 1-1 |
93' | ![]() |
Doelpunt B. Boeloerditi | Excelsior '31 | 1-2 |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
Dongen en Excelsior 31 spelen tegen elkaar in seizoen 2019/2020 van de KNVB Beker.
Het is voor het eerst dat Dongen en Excelsior 31 elkaar treffen in de KNVB Beker.
Resultaat | Aantal |
Winst Dongen | 0 |
Winst Excelsior 31 | 0 |
Gelijkspel | 0 |
Totaal | 0 |
De weersverwachting voor deze wedstrijd is regenachtig.