In de Premier League 2008/2009 neemt Everton het zaterdag 9 mei 2009 om 16:00 uur in eigen huis op tegen Tottenham Hotspur.
Via de Everton - Tottenham Hotspur live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
De Premier League 2008/2009 wedstrijd tussen Everton en Tottenham Hotspur geresulteerd in een gelijkspel. Halverwege de wedstrijd stond het 0-0 en daar zou in de tweede helft geen verandering meer in komen.
Geen van beide ploegen wist echter voor veel gevaar te zorgen. Er waren zo nu en dan een paar gevaarlijke aanvallen, maar tot echt grote kansen leidde dit nauwelijks.
Wedstrijdstatistieken Everton - Tottenham Hotspur |
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Everton - Tottenham Hotspur teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
Everton en Tottenham Hotspur treffen elkaar in de 36e speelronde van de Premier League van het seizoen 2008/2009.
De vorige ontmoeting tussen Everton en Tottenham Hotspur in de Premier League vond plaats op 30 november 2008 en dat duel eindigde in een overwinning voor Everton. Op basis van de afgelopen 7 duels belooft het een spannende wedstrijd te worden, aangezien zowel Everton als Tottenham Hotspur wisten 3 keer van elkaar te winnen. Een confrontatie tussen beide teams eindigde 1 keer in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst Everton | 3 |
Winst Tottenham Hotspur | 3 |
Gelijkspel | 1 |
Totaal | 7 |