Nabeschouwing Levante - Real Betis (1-1) || Primera División 2006/2007

Zondag 8 april 2007 - 17:00 uur



In de Primera División 2006/2007 neemt Levante het zondag 8 april 2007 om 17:00 uur in eigen huis op tegen Real Betis.

Via de Levante - Real Betis live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.

Nabeschouwing Levante - Real Betis (1-1)

De Primera División 2006/2007 wedstrijd tussen Levante en Real Betis geresulteerd in een gelijkspel. Halverwege de wedstrijd stond het 1-0 wat in de tweede helft uiteindelijk zou leiden tot een 1-1 eindstand.

In de 34e minuut dacht Levante op voorsprong te komen via een doelpunt van Salva Ballesta. Helaas voor Levante werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef. In de 80e minuut was het Real Betis dat via Robert dacht te scoren, het doelpunt werd echter afgekeurd door de scheidsrechter.

Aan het einde van de tweede helft zat er voor de scheidsrechter niets anders op dan voor de laatste keer af te fluiten, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 1-1 eindstand.

Wedstrijdstatistieken Levante - Real Betis
Goals
1
1
LIVE Levante - Real Betis 1-1

Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Levante - Real Betis teruglezen met daarin alle hoogtepunten.

Minuut Actie Omschrijving Team Resultaat
34' Doelpunt Levante Doelpunt Salva Ballesta Levante
80' Doelpunt Real Betis Doelpunt Robert Real Betis
Video hoogtepunten en samenvatting Levante - Real Betis
Opstellingen Levante - Real Betis

De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.

Voorbeschouwing Levante - Real Betis

Levante en Real Betis treffen elkaar in de 29e speelronde van de Primera División van het seizoen 2006/2007.

De vorige ontmoeting tussen Levante en Real Betis in de Primera División vond plaats op 12 november 2006 en dat duel eindigde in een overwinning voor Real Betis. Op basis van de afgelopen 1 duels tussen beide teams is Real Betis favoriet. 1 keer wist de ploeg van Levante te winnen, tegenover 0 winstpartijen voor Levante. 0 keer eindigde een confrontatie tussen beide clubs in een gelijkspel.

Resultaat Aantal
Winst Levante 0
Winst Real Betis 1
Gelijkspel 0
Totaal 1
Tags
Levante - Real Betis Opstelling Levante Opstelling Real Betis Live Levante - Real Betis Live Levante - Real Betis kijken Levante - Real Betis kijken Live Levante - Real Betis stream Levante - Real Betis Fox Sports Nabeschouwing Levante - Real Betis Uitslag Levante - Real Betis Statistieken Levante - Real Betis Primera División 2006/2007 Levante - Real Betis wedden Levante - Real Betis gokken Levante - Real Betis Unibet