Nabeschouwing Recreativo Huelva - Osasuna (2-0) || Primera División 2006/2007

Zondag 19 november 2006 - 17:00 uur



In de Primera División 2006/2007 neemt Recreativo Huelva het zondag 19 november 2006 om 17:00 uur in eigen huis op tegen Osasuna.

Via de Recreativo Huelva - Osasuna live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.

Nabeschouwing Recreativo Huelva - Osasuna (2-0)

Het Primera División duel tussen Recreativo Huelva en Osasuna is geëindigd in een 2-0 overwinning voor Recreativo Huelva. Na 45 minuten stond er een 1-0 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 2-0 eindstand in het voordeel van de thuisploeg.

In de 45e minuut dacht Recreativo Huelva op voorsprong te komen via een doelpunt van Javi Guerrero. Helaas voor Recreativo Huelva werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef. In de 76e minuut was het Recreativo Huelva dat via I. Uche dacht te scoren, het doelpunt werd echter afgekeurd door de scheidsrechter.

Aan het einde van de tweede helft zat er voor de scheidsrechter niets anders op dan voor de laatste keer af te fluiten, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 2-0 eindstand.

Wedstrijdstatistieken Recreativo Huelva - Osasuna
Goals
2
0
LIVE Recreativo Huelva - Osasuna 2-0

Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Recreativo Huelva - Osasuna teruglezen met daarin alle hoogtepunten.

Minuut Actie Omschrijving Team Resultaat
45' Doelpunt Recreativo Huelva Doelpunt Javi Guerrero Recreativo Huelva
76' Doelpunt Recreativo Huelva Doelpunt I. Uche Recreativo Huelva
Video hoogtepunten en samenvatting Recreativo Huelva - Osasuna
Opstellingen Recreativo Huelva - Osasuna

De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.

Voorbeschouwing Recreativo Huelva - Osasuna

Recreativo Huelva en Osasuna treffen elkaar in de 11e speelronde van de Primera División van het seizoen 2006/2007.

Het is voor het eerst dat Recreativo Huelva en Osasuna elkaar treffen in de Primera División.

Resultaat Aantal
Winst Recreativo Huelva 0
Winst Osasuna 0
Gelijkspel 0
Totaal 0
Tags
Recreativo Huelva - Osasuna Opstelling Recreativo Huelva Opstelling Osasuna Live Recreativo Huelva - Osasuna Live Recreativo Huelva - Osasuna kijken Recreativo Huelva - Osasuna kijken Live Recreativo Huelva - Osasuna stream Recreativo Huelva - Osasuna Fox Sports Nabeschouwing Recreativo Huelva - Osasuna Uitslag Recreativo Huelva - Osasuna Statistieken Recreativo Huelva - Osasuna Primera División 2006/2007 Recreativo Huelva - Osasuna wedden Recreativo Huelva - Osasuna gokken Recreativo Huelva - Osasuna Unibet
Statcounter