In de Schotse Premiership 2013/2014 neemt St. Johnstone het donderdag 26 december 2013 om 16:00 uur in eigen huis op tegen Celtic.
Via de St. Johnstone - Celtic live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Schotse Premiership duel tussen St. Johnstone en Celtic is geëindigd in een 0-1 overwinning voor Celtic. Na 45 minuten stond er een 0-1 tussenstand op het scorebord, wat later ook de eindstand bleek te zijn.
In de 5e minuut dacht Celtic op voorsprong te komen via een doelpunt van V. van Dijk. Helaas voor Celtic werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef.
Aan het einde van de tweede helft zat er voor de scheidsrechter niets anders op dan voor de laatste keer af te fluiten, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 0-1 eindstand.
Wedstrijdstatistieken St. Johnstone - Celtic |
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd St. Johnstone - Celtic teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
5' | ![]() |
Doelpunt V. van Dijk | Celtic | |
42' | ![]() |
Gele kaart voor D. Wotherspoon | St. Johnstone | |
46' | ![]() |
Wissel G. Edwards voor G. Miller | St. Johnstone | |
55' | ![]() |
Wissel J. Forrest voor A. Matthews | Celtic | |
59' | ![]() |
Gele kaart voor F. Wright | St. Johnstone | |
66' | ![]() |
Gele kaart voor D. Fisher | Celtic | |
70' | ![]() |
Wissel N. Biton voor G. Samaras | Celtic | |
74' | ![]() |
Wissel L. Croft voor D. Wotherspoon | St. Johnstone | |
76' | ![]() |
Gele kaart voor M. Davidson | St. Johnstone | |
81' | ![]() |
Wissel C. Kane voor N. Hasselbaink | St. Johnstone | |
87' | ![]() |
Wissel Amido Baldé voor K. Commons | Celtic |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
St. Johnstone en Celtic treffen elkaar in de 18e speelronde van de Schotse Premiership van het seizoen 2013/2014.
De vorige ontmoeting tussen St. Johnstone en Celtic in de Schotse Premiership vond plaats op 21 september 2013 en dat duel eindigde in een overwinning voor Celtic. Op basis van de afgelopen 14 duels tussen beide teams is Celtic favoriet. 10 keer wist de ploeg van St. Johnstone te winnen, tegenover 2 winstpartijen voor St. Johnstone. 2 keer eindigde een confrontatie tussen beide clubs in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst St. Johnstone | 2 |
Winst Celtic | 10 |
Gelijkspel | 2 |
Totaal | 14 |
© 2025 voetbalvandaag.be