In de Serie A 2008/2009 neemt Reggina het woensdag 24 september 2008 om 20:30 uur in eigen huis op tegen Milan.
Via de Reggina - Milan live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Serie A duel tussen Reggina en Milan is geëindigd in een 1-2 overwinning voor Milan. Na 45 minuten stond er een 0-1 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 1-2 eindstand in het voordeel van de bezoekers.
In de 24e minuut dacht Milan op voorsprong te komen via een doelpunt van M. Borriello. Helaas voor Milan werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef. In de 59e minuut was het Reggina dat via B. Corradi dacht te scoren, het doelpunt werd echter afgekeurd door de scheidsrechter. Alexandre Pato dacht na 73 minuten te scoren voor Milan, maar moest helaas constateren dat het doelpunt werd afgekeurd.
Aan het einde van de tweede helft zat er voor de scheidsrechter niets anders op dan voor de laatste keer af te fluiten, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 1-2 eindstand.
Wedstrijdstatistieken Reggina - Milan | ||
Goals |
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Reggina - Milan teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
15' | ![]() |
Gele kaart voor M. Flamini | Milan | |
24' | ![]() |
Doelpunt M. Borriello | Milan | |
45' | ![]() |
Gele kaart voor C. Abbiati | Milan | |
59' | ![]() |
Doelpunt B. Corradi | Reggina | |
59' | ![]() |
Wissel A. Shevchenko voor M. Borriello | Milan | |
60' | ![]() |
Wissel M. Ambrosini voor M. Flamini | Milan | |
69' | ![]() |
Gele kaart voor M. Lanzaro | Reggina | |
73' | ![]() |
Doelpunt Alexandre Pato | Milan | |
78' | ![]() |
Wissel F. Ceravolo voor L. Vigiani | Reggina | |
80' | ![]() |
Gele kaart voor A. Shevchenko | Milan | |
80' | ![]() |
Wissel A. Barillà voor A. Costa | Reggina | |
83' | ![]() |
Wissel Emerson voor Alexandre Pato | Milan | |
89' | ![]() |
Wissel P. Alvarez voor Gleison | Reggina |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
Reggina en Milan treffen elkaar in de 4e speelronde van de Serie A van het seizoen 2008/2009.
De vorige ontmoeting tussen Reggina en Milan in de Serie A vond plaats op 20 april 2008 en dat duel eindigde in een overwinning voor Milan. Op basis van de afgelopen 6 duels tussen beide teams is Milan favoriet. 5 keer wist de ploeg van Reggina te winnen, tegenover 1 winstpartijen voor Reggina. 0 keer eindigde een confrontatie tussen beide clubs in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst Reggina | 1 |
Winst Milan | 5 |
Gelijkspel | 0 |
Totaal | 6 |