In de Serie A 2006/2007 neemt Robur Siena het zondag 17 september 2006 om 00:00 uur in eigen huis op tegen Roma.
Via de Robur Siena - Roma live update stream op deze pagina blijf je gedurende de wedstrijd op de hoogte van alle belangrijke gebeurtenissen in het stadion. Voorafgaand aan de wedstrijd vind je op deze pagina een voorbeschouwing en zodra deze bekend zijn de opstellingen van de beide teams. Na de wedstrijd kan je op deze pagina terecht voor een uitgebreide nabeschouwing met alles wat je over deze wedstrijd moet weten.
Het Serie A duel tussen Robur Siena en Roma is geëindigd in een 1-3 overwinning voor Roma. Na 45 minuten stond er een 0-0 tussenstand op het scorebord, wat uiteindelijk zou resulteren in een 1-3 eindstand in het voordeel van de bezoekers.
In de 46e minuut dacht Roma op voorsprong te komen via een doelpunt van Taddei. Helaas voor Roma werd het doelpunt afgekeurd, waardoor de stand 0-0 bleef. In de 70e minuut was het Roma dat via D. Pizarro dacht te scoren, het doelpunt werd echter afgekeurd door de scheidsrechter. M. Frick dacht na 87 minuten te scoren voor Robur Siena, maar moest helaas constateren dat het doelpunt werd afgekeurd. In de 90e minuut scoorde Roma via S. Okaka, maar doordat het doelpunt werd afgekeurd bleef de score onveranderd.
Kort daarna blies de scheidsrechter voor de laatste keer deze wedstrijd op zijn fluit, waardoor beide ploegen en de toeschouwers genoegen moesten nemen met een 1-3 eindresultaat.
Wedstrijdstatistieken Robur Siena - Roma | ||
Goals |
|
Deze wedstrijd is inmiddels gespeeld. Hieronder kan je het live-verslag van de wedstrijd Robur Siena - Roma teruglezen met daarin alle hoogtepunten.
Minuut | Actie | Omschrijving | Team | Resultaat |
46' | ![]() |
Doelpunt Taddei | Roma | |
70' | ![]() |
Doelpunt D. Pizarro | Roma | |
87' | ![]() |
Doelpunt M. Frick | Robur Siena | |
90' | ![]() |
Doelpunt S. Okaka | Roma |
De opstellingen van beide teams zijn op dit moment nog niet bekend. Zodra de opstellingen bekend zijn zullen we deze hier vermelden.
Robur Siena en Roma treffen elkaar in de 2e speelronde van de Serie A van het seizoen 2006/2007.
De vorige ontmoeting tussen Robur Siena en Roma in de Serie A vond plaats op 11 februari 2006 en dat duel eindigde in een overwinning voor Roma. Op basis van de afgelopen 2 duels belooft het een spannende wedstrijd te worden, aangezien zowel Robur Siena als Roma wisten 1 keer van elkaar te winnen. Een confrontatie tussen beide teams eindigde 0 keer in een gelijkspel.
Resultaat | Aantal |
Winst Robur Siena | 1 |
Winst Roma | 1 |
Gelijkspel | 0 |
Totaal | 2 |